Szybkie Sesje Zdjęciowe

Potrzebujesz czegoś na szybko? Zaktualizować zdjęcie do CV, zrobić kilka zdjeć na stronę firmową lub spontanicznie kilka portretów do własnych celów? Oto odpowiedź na to :)

Zdjęcia odbywają się u mnie w studio na ulicy Wyzwolenia 2/7 w Olsztynie. Umawiamy się dzień wcześniej na konkretną godzinę i zakres sesji zdjęciowej. Ode mnie otrzymasz określoną liczbę zdjęć po pełnym retuszu

w pełnej rozdzielczości i również przygotowanych pod media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn) zarówno pod kątem rozdzielczości jak i proporcji wymaganych przez serwis. Możliwości są takie:

  • Zdjęcia do CV - 2 zdjęcia po pełnym retuszu / jedno tło - 100 zł, każde dodatkowe to koszt 50 zł - czas trwania 15 min.
  • Szybka sesja biznesowa - 5 zdjęć po pełnym retuszu / jedna zmiana tła - 290 zł, każde dodatkowe to koszt 50 zł - czas trwania 30 min.
  • Szybka sesja portretowa - 5 zdjęć po pełnym retuszu, naturalne wnętrze mojego studio plus ewentualnie jego naturalny wystrój - 290 zł, każde dodatkowe zdjęcie 50 zł - czas trwania 30 min.