Sesje Sensualne

Czym są sesje sensualne?


Zmysłowa, sensualna sesja to rodzaj zdjęć pokazujących piękno Waszego uczucia. To zdjęcia z kategorii tych odważniejszych, gdzie musicie się otworzyć przed sobą wzajemnie ale też i przed fotografem. To zadanie dla osób w pełni akceptujących siebie i swoje ciało, potrafiących pokazać namiętność, dzikość uczucia i subtelność w byciu razem.
Dla kogo jest taka sesja?


Wyobraźcie sobie siebie za kilka, kilkanaście lat. Zmienicie się, fizycznie i psychicznie. Dojdą nowe troski i radości. Być może będziecie prowadzić życie zupełnie odmienne od tego, czym żyjecie dzisiaj.

Sesja jest dla wszystkich tych, którzy chcą swoje uczucia do siebie zachować w pamięci jak najdłużej aby móc do nich wracać w dowolnym momencie przyszłego życia.

A może po prostu chcecie sobie zrobić pamiątkę, wydrukować zdjęcie i powiesić je w sypialni?

Sesja Sensualna

krótkie video


Pytania i odpowiedzi

Ile czasu trwa taka sesja?

To zależy od Was. Jeżeli nie macie oporów do okazywania Waszych uczuć przed innymi to zmieścimy się w ciągu godziny. Jeżeli potrzebujecie trochę czasu aby się otworzyć, optymalnym czasem będą 3 godziny. A jeżeli i tyle czasu będzie za mało - istnieje opcja na dłuższe spotkanie.

Czy na takiej sesji trzeba się rozbierać?

Możecie być zabudowani kombinezonami narciarskimi jeżeli chcecie :) Ale ideą tego rodzaju sesji jest pokazanie Was, Waszych uczuć i Waszego wyglądu tu i teraz.

Czy zdjęcia z sesji będą udostępnione w Internecie?

Nie, nie i jeszcze raz nie. To są zdjęcia dla Was. Jedyny przypadek pojawienia się w Internecie to zamieszczenie ich w galerii z hasłem, abyście tylko Wy mieli do nich dostęp. Czasami mogę się zapytać o możliwość udostępnienia jednego czy dwóch zdjęć ale zrobię to tylko za Waszą wiedzą i zgodą.

Ile finalnie będzie zdjęć?

Oddam Wam wszystkie udane zdjęcia bez zbędnych powtórzeń. Docelowo chcę aby było to około 20 kadrów. w najprostszej wersji. Większa ilość wybranych zdjęć jest uzależniona od zakupionego vouchera.

Gdzie odbywa się sesja?

Cała sesja odbywa się w moim studio na ulicy Wyzwolenia 2/7 w Olsztynie.

Czy to rodzaj zdjęć tylko dla par?

Absolutnie nie! Sama Pani również może przyjść na zdjęcia :) Nie wykluczam też samotnego Pana, ale z doświadczenia wiem, że to rzadkość :)

Cena

I


Sesja godzinna, 20 gotowych plików, 10 wydruków 15x23 cm

500 zł

II


Sesja do 3 godzin, 30 gotowych plików, 10 wydruków 15x23 cm, wino na odwagę ;)

600 zł

III


Sesja bez ograniczeń czasowych, 40 gotowych plików, 20 wydruków 15x23 cm, wydruk w formacie 50x70cm, wino na odwagę :)

800 zł

01 / 09

Obserwuj mnie na instagramie

@panfotografmz